Bokskåp
2017-02-09
439006
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets slut, fanérade med valnöt och valnötsrot, höjd ca 240, 121x37 cm, nyckel finns
Fanerskador, lagningar, en list skadad del medföljer, ett nyckelbeslag skadat