Holländsk skola omkring 1820 olja
2017-02-12
439001
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1820): Kvinna med spinnrock, olja på duk, 58x69 cm
Färgbortfall, skador