Andreas Lundberg
2017-02-10
438991
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Sfär, monogramsignerad AL, numrerad 54/90, digital print, ca 48x48 cm