Andreas Lundberg Sfär
2017-02-09
438988
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Sfär, monogramsignerad AL, numrerad 54/90, digital print, ca 48x48 cm