Cecilia Haupt
2017-02-09
438983
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972), ur "Längtans landskap", signerad och numrerad Cecilia Haupt 34/240, digital print, 22x16 cm