Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
MATBORD, senempire, skiva fanerade med mahogny, ben i bonad björk, höjd ca 76, diameter 120 cm, 3 inläggskivor 60 cm vardera
Slitage, ytskador
438976
2017-02-08