Joan Miro litografi
2017-02-08
438972
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, osignerad, färglitografi, ca 38x40 cm
Mittveck