Seton Ekolsund iidentifierad konstnär
2017-02-15
438968
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Porträtt av yngre herre, olja på duk, ca 76x64 cm
Målningen har flera färgbortfall som har kittats av konservator Bo Wildenstam.