Oidentifierad konstnär 1700-tal
2017-02-08
438944
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Figurer i skogslandskap, olja på duk, 26x30 cm
Krackelyr, rispa