Esaias Thorén litografi
2017-02-08
438837
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981), Figurkomposition, litografi, signerad och daterad Esaias Thorén -77, numrerads 6/360, ca 57x42 cm