Harald Lindberg oljemålning
2017-02-11
438808
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): "Fiskekväll", signerad, daterad a tergo 1948, olja på duk, 38x61 cm