Ljuskrona med prismor
2017-02-08
438797
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, med prismor, sexarmad, höjd 53 cm
Slitage