Harald Lindberg oljemålning
2017-02-11
438789
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Segelbåt, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 22x27 cm