Sixten Lundbohm oljemålning
2017-02-08
438762
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Stilleben med lökar, signerad Lundbohm, daterad a tergo -34, olja på duk, ca 26x34 cm