Laila Prytz oljemålning
2017-02-08
438726
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Blickpunkt 4", signerad a tergo, olja på duk, ca 38x38 cm
Ytskador