Silverskedar 1800-tal
2017-02-13
438683
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 800 SEK |
MATSKEDAR, 7+1+1, TESKEDAR, 12 st, silver, stämplade 1858-1897, totalvikt ca 601 g
Delvis med monogramstämpel