Harald Lindberg oljemålning
2017-02-11
438670
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): "Vårkväll i staden", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 27,5x36 cm