Brickbord Louis XV-stil
2017-02-08
438652
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, löstagbar bricka, bemålat, höjd 64, 74x59 cm
Slitage, färgbortfall, ett lagat handtag