Kurt Lindon oljemålning
2017-02-11
438647
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KURT LINDON (1910-85): "Vedbacken", signerad Lindon, daterad 1939. olja på duk på pannå, ca 33x39 cm