Anita Fröding
2017-02-13
438587
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Regatta minne", monogramsignerad, olja på duk, 90x116 cm, oramad