Pelle Åberg oljemålning
2017-02-10
438561
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Gatumusikant,
signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 27x22 cm