Pelle Åberg oljemålning
2017-02-10
438560
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Man i hatt,
signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 26x21 cm