Lennart Jirlow Picknick
2017-02-11
438558
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Picknick", signerad och numrerad, färglitografi, 55x45,5 cm
Något gulnad, fläckar