Hjalmar Grahn oljemålning
2017-02-17
438555
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HJALMAR GRAHN (1882-1949): Vårvinter, signerad Hj Grahn, olja på duk på pannå, ca 20x28 cm
Utställd Färg och From, utställningskatalog 764, nr 21