Bordslampa Ateljé Lyktan
2017-02-07
438508
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, i förkromad metall, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 55 cm
Bruksslitage