Axel Lind oljemålning
2017-02-07
438498
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Lanskapsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 46x38 cm