Carl August Fahlgren oljemålning
2017-02-07
438451
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL AUGUST FAHLGREN(1819-1905): Skogslandskap, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1865, olja på pannå, ca 22x28 cm