Sven X:et Erixson oljemålning
2017-02-07
438444
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): Sydländskt landskap, signerad Sven Erixson, olja på duk, 40x48 cm
Smärre färgbortfall