Ljusstakar Karl Johan silver
2017-02-06
438329
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga mästarstämplar, Stockholm 1823, höjd ca 13 cm
Lagningar