Niklas Bethke oljemålning
2017-02-06
438250
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NIKLAS BETHKE (samtida): "Bombay Röd eller blå på röd", signerad och daterad a tergo N Bethke daterad -94, olja på duk, ca 100x100 cm