Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-02-06
438204
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vandrarna, otydligt signerad och daterad -29, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 45x48 cm