Klubbat för:
11 000 SEK
4 000 SEK
FARTYGSMODELL, svenska Sofia Albertina, 1900-talets första hälft, på stativ, i glasmonter, monterns mått höjd ca 61, 82x30 cm
Monterglas med nagg, slitage och mindre skador
438168
2017-02-06