Ljusstakar empirestil
2017-02-05
438099
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd ca 23,5 cm
Slitage