Slava Kliuchniko oljemålning
2017-02-05
438050
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): motiv av Skeppsholmen, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 70x100 cm
Oramad