William Avar olja
2017-04-07
438025
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): "Den sista kompositionen av Musorgskij", signerad och daterad William Avar 89, olja på duk, 92x73 cm
Läs mer