Seton fiskbestick Olga
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FISKBESTICK, 9 dlr, nysilver, Olga, längd 19-21,5 cm, sent 1900-tal
Proveniens: Familjen Seton, Stockholm
Kuntoraportti
Kniv och gaffel medföljer, defekta.
437990
Päivämäärä:
2017-02-14