William Avar olja
2017-04-07
437986
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La facheuse dans le desert (Liemannen i öknen), signerad och daterad William Avar 69, olja på duk, 25x37 cm
Läs mer