Märta Måås Fjetterström
2017-02-06
437947
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnad, signerad, MMF, ca 180x87 cm
Slitage, fläck