Hängskåp Dalarna
2017-02-06
437894
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄNGSKÅP, 1800-tal, Dalarna, brunmålat med polykrom dekor av kurbits, höjd ca 52, 40x22 cm, nyckel finns
Slitage