William Avar
2017-04-07
437805
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Au bar, signerad och daterad W. Avar 90, olja på duk, 92x73 cm
Läs mer