Thea Ekström 1957
2017-02-05
437758
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
THEA EKSTRÖM (1920-1988): Tre figurer, signerad och daterad Ekström 1957, blandteknik/lack på pannå, ca 60x49 cm