VILHELM BJERKE PETERSEN 1945
2017-02-05
437756
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
VILHELM BJERKE PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Svävande ansikte, monogramsignerad och daterad v.b.p 45, olja på pannå, ca 43x36 cm