Bumling Ateljé Lyktan
2017-02-04
437705
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, Ateljé Lyktan, golvlampa "Bumling" i aluminium, höjd ca 140 cm
Skador: Bucklor, inget raster
Bruksslitage