Byrå stockholmsarbete i rokoko
2017-02-03
437585
| Klubbat belopp | 20 000 SEK |
| Utropspris | 20 000 SEK |
BYRÅ, stockholmsarbete, rokoko, fanérad med amarant och jakaranda, parkettläggning i fält, skiva av kalksten, höjd 81, 93x45 cm, nyckel finns
Slitage, fanerskador, sprickor