Anders Palmér oljemålning
2017-02-13
437572
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958), landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, ca 101x140 cm