Bengt Landin färglitografi
2017-02-03
437557
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp och änder, signerad Bengt Landin EA, färglitografi, bladmått ca 60x44 cm