Seton Ekolsund vinsil i silver
2017-02-14
437519
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VINSIL, silver, Edinburgh, 1700-talets andra hälft, otydliga stämplar, höjd 11 cm, vikt ca 45 g
Lagning samt bucklor