Oidentifierad konstnär
2017-02-03
437515
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Föreställer helig person i biskopdsdräkt och attribut i form av bok och krona, största mått ca 41,5x31,5 cm
Kraftikt slitage, skrickor, mask- och rötangrepp, färgbortfall.