Olle Olsson Hagalund färglitografi
2017-02-03
437500
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 35/360, färglitografi, ca 65X42 CM