Parkturnor i empirestil

Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil
Parkturnor i empirestil

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PRAKTURNOR, 1 par, 1900-tal, empirestil, förgyllda, polykrom dekor med blomster, hänklar i form av bevingade kvinnofigurer, höjd 82 cm

437470

2017-02-05